|
Вітаємо призерів міської олімпіади!20 груд. 2012
Вітаємо наших учнів, зайнявших перше та друге місце на міській олімпіаді з фізкультури! Бажаємо вам перемог у наступних змаганнях! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |