|
Вітаємо!10 січ. 2013
![]() Підведено підсумки міських та обласних олімпіад 2012-2013 н.р. 64 ліцеїсти посіли призові місця та стали переможцями! Вітаємо призерів, переможців та їх вчителів! Дякуємо також всім, хто прийняв участь в олімпіадах. Бажаємо успіхів ліцеїстам на Всеукраїнському турі учнівських олімпіад! Ось імена наших зірок:
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |