|
Вітаємо!20 груд. 2012
Мотурнак Євген Володимирович став переможцем міського туру конкурсу "Вчитель року"! Бажаємо йому творчих успіхів та перемоги у наступному турі! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |