|
19 грудня - День Миколая!19 груд. 2012
![]() В цей народний зимовий день всі діти чекають чогось надзвичайного. І очікування наших ліцеїстів не були марними! До ліцею завітав сам Святий Миколай із своєю свитою. З ранку напротязі кількох годин він відвідав кожний клас, багато роботи - кожному роздати подарунки, а для профілактики попрацювати лозинками! Декому із школярів від цього має бути неабияка користь. Отже, свято Миколая пройшло весело, із піснями та запам'ятається надовго! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |