|
Вітаємо переможців!18 груд. 2012
![]() Вперше наші учні прийняли участь в міській олімпіаді з психології. І одразу ж шалений успіх! Вітаємо Фадєєва Максима (11 ек) з першим місцем та Нечай Марію (11 ек) з другим місцем, одержаних на олімпіаді! Ви молодці! Також дякуємо Ульяновій Аллі Петрівні, нашому психологу, за таку чудову підготовку! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |