|
Вітаємо!17 груд. 2012
![]() Учениця 3-Б класу Маціяко Влада посіла І місце на обласному турі конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика! Від обласної держадміністрацїї Влада та її вчителька Мішутіна В.О. були нагороджені цінними подарунками. Вітаємо тебе, Владо! Бажаємо успіхів на Всеукраїнському конкурсі в січні! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |