|
Свято нагородження переможців районних та міських конкурсів21 груд. 2017
![]() Від ліцею на цьому заході були присутні артисти балету «Грація». Їх привітав заступник міського голови Шикуленко О.В. Юним артистам подарували солодощі та запросили на святкову виставу. Завдяки Борису Філатову та його проекту «Дніпро – місто, де збуваються мрії» відбулось це свято! Щира вдячність! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |