|
Зимовий шкільний дебатний турнір22 груд. 2017
Наша команда посіла ІІІ місце за результатами підсумків балів. ВІТАЄМО наших переможців! Наша команда: Перетятько Микита, Луценко Олексій, Старцева Валерія, керівник дебатного клуба Вовк Юрій Володимирович, вийшли у півфіналісти, трек новачків. теб Зимового шкільного дебатного турніру знайдете за посиланням: goo.gl/Yci4Pt Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |