|
Новорічна вистава у 7 гум. класі.22 груд. 2017
Вже стало доброю традицією напередодні нового року театром "Червоні вітрила" ставити спектакль. Так і в цьому році такою новорічною виставою по бажанню дітей стала «Снігова королева». Завдяки творчості дітей, підтримці батьків і класного керівника, Безземельної Л.М., чудо відбулося. Глядачі та учасники отримали насолоду.
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |