|
ХХІІІ міжнародна науково-практична конференція «Євроінтеграційний вибір України та проблеми макроекономіки»20 груд. 2017
![]() Усього у конференції взяли участь більше 120 осіб з України, Узбекистану, Великої Британії та інших країн. Традиційно у конференції взяли участь і учні ліцею: Денісова Єлизавета, Дзундза Максим, Довгопол Павло, Кривель Мар'яна, Лапа Світлана, Пігалєва Єлизавета, Понисько Дар'я, Сайко Сабріна, Шипко Степан. Роботи написані під керівництвом Ніколаєва Тараса Геннадійовича та Білої Ганни Федорівни. Бажаємо учням подальших наукових здобутків!
Більш детально за посиланням: http://duan.edu.ua
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |