|
Легкоатлетична естафета.11 трав. 2017
![]() Ця естафета є традиційною для Дніпра. Вже 72 рік підряд спортсмени і любителі вийшли на старт. У цьому році на старт в трьох етапах естафети вийшли понад півтори тисячі учасників. Кожна команда, що складається з 6 дівчат і 6 хлопців, повинна була подолати дистанцію в 3,5 км. У першому і другому етапах бігли учні загальноосвітніх шкіл і ліцеїв. В естафеті взяли участь і учні нашого ліцею. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |