|
Вітаємо Автономову Стефанію!10 трав. 2017
Учениця 7 емі класу Автономова Стефанія стала переможницею І ступеня в районі і в місті. Вітаємо Стефанію і її керівника Кучеренко Вікторію В'ячеславівну. Так тримати! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |