|
День пам'яті та примирення, 72 річниця перемоги у ІІ світовій війні6 трав. 2017
Мітинг до Дня пам’яті та примирення, який відбувся на Січеславській Набережній. У Мітингу взяли участь учні 6-7 класів з класними керівниками, а також завуч з ВР Вовк Ю.В. потім діти поклали квіти до пам'ятника. У шкільному музеї оборони м. Дніпропетровська відбулися лекції, екскурсії, які проводили учні 6-8 класів (завідуча музею Крайнєва Т.М.). В бібліотеці музею проходить виставка книг, присвячена «72-річчя Перемоги». Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |