|
Психопрофілактичне заняття з учнями 6-го класу6 трав. 2017
![]() Яна Лук'янюк: "Ми обговорювали підлітковий вік, що змінилося у взаємодії з батьками та вчителями і які зміни психологічні і фізіологічні вони відзначають. Які складнощі в їх віці. Була дуже насичена і цікава зустріч. І завжди хочеться, як психологу, щоб на наших зустрічах у дітей відбувалася зустріч з самим собою, тому що Підлітковий вік - це час відкриття власної особистості. Хоча фраза відомого дитячого психоаналітика Віннікотта про те, що "Самі підлітки зовсім не хочуть бути понятими. Дорослі повинні тримати при собі те, що вони зрозуміли щодо підлітків" говорить про те, що підліткам більше необхідне розуміння дорослих про них." Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |