|
Заходи НВК-ліцею №100 з нагоди проведення ІV глобального тижня безпеки дорожнього руху 8 – 14 травня 2017 р.12 трав. 2017
З 8 – 14 травня 2017 року ліцей бере участь у ІV глобальному тижні
безпеки дорожнього руху.
План Тижня Безпеки Дорожнього Руху
В бібліотеці ліцею відкрилася літературна виставка «Молодь за безпеку дорожнього руху»: Во всіх класах ліцею відбувся єдиний урок на тему «Безпека на дорозі – безпека життя». Відбувся флеш моб «Україна за безпеку дорожнього руху». Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». Всі новини |