|
Як ми святкували 8 Березня7 бер. 2016
![]() Кращі виконавці нашої самодіяльності підготували для вчителів святковий концерт. Вокалісти групи «Еврідіка», балет «Грація» та інші були тепло зустрінуті глядачами. Також яскраві номери показали учні 7 ек та 6 емі класів. Виразним фінальним акордом став виступ хору.
Ще до свята учні 5-х класів, під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Меюс О.І., підготували подарунки для своїх матусь. Це дошки з петриківським розписом. Зі святом дорогі жінки!Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |