|
Проект « Школа своїми руками»11 бер. 2016
Усі члени парламенту підтримали цю пропозицію. Було вирішено провести класні збори й обговорити це питання. Учні 5 інформаційного класу вирішили прикрасити поверх, на якому знаходиться їхня класна кімната, великою розлогою квіткою. Виявилось, приємно бути ініціативними, креативними й робити добрі справи для рідної школи. 26.02.2016 Ліцеїсти в рамках проекту «Школа своїми руками» вирішили прикрасити коридори закладу, зробити їх затишними, яскравими, і тому, на вилучені гроші від проведеного ярмарку, пошити штори під час уроків трудового навчання. Приємно бути господарем в своєму домі і докладати власні зусилля до покращення його вигляду.
29.02.2016 Школа – це рідний дім для наших учнів, де вони навчаються й відпочивають. Тому кожний учень бажає бачити свою школу затишно, чистою та гарною. Учні 7-8 класів виявили активність й допомогли починити підвіконня і шафу в туалетній кімнаті. Допомогли прибрати шкільну територію. Вони з ентузіазмом обрізали кущі, прибирали старе листя з клумб. Здорово, що в нас такі небайдужі і працьовиті діти!
02.03.2016 Після того, як штори були пошиті, їх треба повісити: А ось і шкільне подвір’я:
11.03.2016 Учні 6 емі, 6 екон., 7 екон. та 8 матем. разом з батьками розробили проект стенду "Моя Україна" і наповнюють його своїми світлинами з місць своїх мандріво:
Учні 7 економічного класу спільно з батьками вирішили прикрасити класні кімнату, розробили дізайн штор, пошили та повісили їх.
Учні 6 математичного класу повісили нові штори у коридорі на 3 поверсі ліцею. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |