|
Урок-привітання, провели учні 7 математичного класу4 бер. 2016
З березня 2016 року учні 7 математичного класу підготували та провели урок- привітання, присвячений Жінці, напередодні 8 березня, для своїх матусь. Допомагали їм в підготовці цього свята вчитель російської мови та література Бєрьозкіна М.В. та класний керівник Андрейко Н.А. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |