|
Відвідування обласної дитячої бібліотеки.2 бер. 2016
![]()
2 лютого учні 6 економічного класу відвідали обласну дитячу бібліотеку, в якій проходив інтерактивний урок за твором Всеволода Нестайка «Тореадори з Васюківки».
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |