|
Зустріч с директором регіонального маркетингового центру1 бер. 2016
Була представлена презентація за темою «Організація готельного бізнесу». Магді Аттолла довів до відома, що цей вид бізнесу потребує вміння працювати з людьми, володіти декількома мовами, бути чемними, працьовитими і толерантними. Була проведена вікторина. Учні були активні й отримали призи. Зустріч була плідною та цікавою! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |