|
21 лютого - Міжнародний день рідної мови.1 бер. 2016
Упродовж тижня, День рідної мови відзначався в нашому ліцеї.
Свято унікальне. Винятковість його в тому, що воно є спільним, і водночас вузько родинним для людей, яких об’єднала спільна історична доля в єдиний моноліт-народ. Учні 8 суспільно-менеджерського класу підготували свято до Дня рідної мови, на якому звучали поезії про українську мову, твори Т.Шевченка, Л.Українки, І.Франка. Малік Владислава, Саксонова Катерина, Кубіс Святослав, Мамойленко Анна, Денищенко Дарина, Фокша Юля, Ковальова Даша, Сатовська Кароліна, Орлова Жанна зачарували українськими піснями. Навіть танцювали українськи народні танці. Свято було колоритним, яскравим! Учні були вбрані в українськи національні костюми. Ще фото за посиланням: https://goo.gl/photos/CTbLJR2z14oh5RRN9
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» Всі новини |