|
Обласний МАН з економіки та інформатики24 лют. 2016
![]() В цьому році в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України від ліцею приймали участь: у відділені «Економіка»: Барамідзе Аліса (11 математичний) – тема роботи «Особливості функціонування банківської системи України в сучасних умовах» Остапюк Влада (11 математичний) – тема роботи «Аналіз діяльності фірма на прикладі торгівельного підприємства» у відділені «Інформатика»: Никоненко Анастасія (11 економічний) – тема роботи «Створення інформаційної системи для обліку та аналізу даних бюджетів активності, взаємовідносин та схильності до зон перебування тварин» За результатами конкурсу Барамідзе Аліса посіла ІІІ місце. Вітаємо переможців та їх керівників Ніколаєва Тараса Геннадійовича та Мотурнака Євгена Володимировича!
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |