|
Святкуємо День рідної мови23 лют. 2016
![]()
До святкування Дня рідної мови ліцеїсти 6 математичного й 9 економічного класів відвідали обласну дитячу бібліотеку, де прослухали цікаву лекцію підкріплену мультимедійними матеріалами, "21 лютого - День рідної мови".
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |