|
Виставка дитячих робіт «Зимові розваги»22 лют. 2016
Учні 6 – 7 класів представили свої кращі роботи. Більша частина робіт виконана з використанням метода об’ємної аплікації, які зроблені з паперових трубочок. Об’ємний сільський пейзаж ніби кличе нас завітати до зимового села в гості й розважитись, - куточок для дітей школи, де вони отримують радість та насолоду. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |