|
Семінари з англійської та німецької мов22 лют. 2016
обговорювались питання підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов. Крім того, піднімались питання до методичних рекомендацій про особливості вимог до виконання завдань з письма та читання. Учителі ліцею Вергун І.О. та Івіна Л.В. виступили з доповідями з власного досвіду роботи. Була організована виставка новітньої учбово-методичної літератури, рекомендованої Міністерством освіти та науки України. Проведені семінари отримали позитивні відгуки від учителів міста. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |