|
Балетна студія «Грація»19 лют. 2016
![]() В програмі концерту було 16 танців. В цьому році репертуар було поновлено українськими національними танцями: Фрагмент із балету М. Скорульського «Лісова пісня», виконували учні балету Акундінова Ксенія, Янушкевич Дар’я, Бурчак Марія та інші. Яскраві візерунки українського танцю захопили глядачів. Фрагменти із балету Л. Мінкуса «Баядерка», «Лебідь» Сен-Санс були родзинками цього свята. Учні молодшої групи танцювали вальс квітів. Вони були неперевершені. На концерт була запрошена Поліщук Вікторія, студентка ІІІ курсу ДНУ, випускниця ліцею, яка в минулому була солісткою ансамблю «Грація», лауреатом районних, міських та обласних конкурсів. Вона дала високу оцінку майстерності виступу усіх учасників. Свято пройшло з великим успіхом! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |