|
Лазертаг - або лазерний бій18 лют. 2016
В рамках проекту "Здоровий я". Всі команді вийшли в фінал міських змагань, які відбудуться в березні-квітні місяці. Це було цікаво та захоплююче! Молодці! Лазертаг - або лазерний бій, — військово-спортивна гра, суть якої полягає в ураженні гравців і спеціальних інтерактивних мішеней — «баз», «мін» тощо — безпечними «лазерними» пострілами. Попадання зараховується, коли промінь з «бластера» суперника потрапляє на сенсори, закріплені на одязі або амуніції гравця. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |