|
Зимовий ярмарок18 лют. 2016
В рамках проекту "Школа своїми руками" було проведено «Зимовий ярмарок», в якому взяли участь учні 5-11 класів, а також батьки та вчителя. Діти разом з батьками готували смачні кондитерські вироби, декоративні вироби та успішно їх продавали. У підтримку проекту було зібрано 5782 гривні і вирішено використати ці кошти на озеленення приміщень школи та придбання нових штор для вікон. Підсумки зимового благодійного ярмарку: І місце - 6 економічний клас - 967 грн. ІІ місце - 8 математичний клас - 790 грн. ІІІ місце - 9 математичний клас - 684 грн. та 5 економічний клас -671 грн. Молодці!
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |