|
Урок англійської мови з використанням освітніх технологій LEGO Education.16 лют. 2016
Хлопчики та дівчатка прослухали лекцію про Туреччину англійською мовою. Отримали практику безпосереднього спілкування з іноземцем англійською мовою. Використовуючи спеціалізовані конструктори LEGO створили власні моделі того, про що мріють, і обговорили це з однокласниками і іноземним викладачем. Ще фото можна завантажити за посиланням: http://www.ex.ua/831934412813 Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |