|
Спортивне свято11 лют. 2016
Свято проводилось в рамках проекту "Здоровий я". І місце розділили команди 5 екон.1 та 5 еконн.2 ІІ місце – 5 емі . Змагання вийшли цікавими та яскравими. Батьки разом з дітьми подолали всі перешкоди та виконали всі завдання. А завдання були складними. Молодці! Так держати! Разом з батьками діти можуть домогтися набагато більше.Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |