|
Водне поло10 лют. 2016
![]() в процесі якої спортсмени двох команд прагнуть закинути м'яч у ворота суперника і не пропустити у свої. У спортивному змаганні між двома командами перемога вирішується не тільки тим, наскільки гравців тієї чи іншої команди оволоділи технічними прийомами гри, але й тим, як узгоджені їх дії. Уміння узгоджувати свої дії з діями товаришів і використовувати особисті можливості на користь команди – це головне в перемозі. В нашому ліцею учні 7 інформаційного класу займаються водним поло. В грудні 2015 року відбувся чемпіонат України серед дівчаток 2002 року народження і наші учениці стали чемпіонами і отримали звання кандидат в майстри спорту (КМС). А в січні 2016 - хлопчики стали чемпіонами. Вітаємо наших переможців!
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |