|
Зустріч з представниками освітніх закладів країн Європи, Канади, США9 лют. 2016
![]() Британська навчальна компанія залучає їх до участі у семінарах та конференціях , які проводяться з батьками та учнями. До ліцею завітали представники таких країн, як Чехія, Канада, Кіпр, Швейцарія, Словакія тощо. Вони ознайомили учнів із системою освіти в цих країнах. Було зроблено цікаві презентації. Учні мали змогу спілкуватися з гостями англійською мовою. Досвід цих зустрічей став незабутнім для наших школярів. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |