|
Міська олімпіада з інформаційних технологій30 груд. 2015
![]() Учням для виконання були запропоновані завдання, які об'єднувала одна тема - "Бермудський трикутник." Для їх реалізації необхідно було показати вміння застосовувати такі програмні продукти Microsoft як Power Point, Word, Excel та Access. Вітаємо учнів ліцею, які успішно справилися з цим завданням та посіли призові місця: Мосійчук Кирило (10 гуманітарний) - І місце Сеферовський Ілля (9 математичний) - ІІ місце Худолій Андрій (7 математичний) - ІІІ місце та керівників Мотурнака Євгена Володимировича та Ніколаєва Тараса Геннадійовича. Бажаємо учням подальших успіхів! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |