|
Хор ліцею30 груд. 2015
Хор ліцею №100 посів І місце на районній та міській олімпіадах Хорового мистецтва. Адміністрація ліцею висловлює щиру подяку учителю Кучеренко В.В. за щорічні перемоги ліцейських вокалістів у міських, обласних та всеукраїнських конкурсах. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |