|
Турнір з настільного хокею29 груд. 2015
![]() Цей турнір було організовано з підтримки Благодійного Фонду «Розтопи лід у серці» за підтримки посольства США в Україні, тому у цьому змаганні було багато учасників сімей-переселенців з окупованих районів України. Учасники турніру були запрошені управлінням освіти та науки міської ради. Від ліцею №100 взяв учать Данило Макеєв, він посів ІІІ місце. Ми вітаємо Данила з перемогою! Турнір відбувся на День Святого Миколая, всі діти отримали солодкі подарунки, а переможці отримали дипломи та індивідуальні подарунки. Всі діти отримали величезне задоволення!
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |