|
Вітаємо призерів та переможців міських олімпіад!14 січ. 2016
![]() Номінація «У долонях слова молодого до серця Україну піднесу» (поезія, поза) перемогла учениця 10 гум. класу Шевченко Юлія (учитель Щасна Ж.М.) Вже опубліковані результати міських олімпіад з укранської мови, фізики, хімії, математики та біології. Вітаємо наших розумників, які продемонстрували призовий рівень знань. http://uon.dnepredu.com/uk/site/olimpiadi-konkursi-1.html
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |