|
Міська олімпіада з програмування20 груд. 2015
![]() Вітаємо учнів ліцею, які посіли призові місця: Севрюкову Катерину (9 математичний) - ІІ місце Ковальчука Володимира (9 математичний) - ІІІ місце Денисову Елю (8 математичний) - ІІІ місце та керівників Мотурнака Євгена Володимировича, Ніколаєва Тараса Геннадійовича та Сеферовського Юрія Вікторовича. Бажаємо учням подальших успіхів! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |