|
Стрітбол - перші спортивні змагання20 груд. 2015
![]() З нагоди Дня святого Миколая за ініціативи Дніпропетровського обласного відділення НОК України на базі СЗШ №83 відбулась презентація пілотного проекту, який пердбачає проведення спортивних змагань серед команд, до складу яких входять не тільки учні, а й вчителі. Розповів про проект його ініціатор - виконавчий директор Дніпропетровського обласного відділення НОК України Олександр Дювбаков. За результатами серед вчителів жінок перемогла команда НВК-ліцею №100, а серед хлопців І місце поділили НВО№79, СЗШ№83. Всі учасники отримали подарунки від НОК та вже готуються до наступних змагань
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |