|
Світло Миру з Віфлеєму16 груд. 2015
![]() для того, щоб подарувати надію та тепло кожній оселі, принести добро до кожної родини. 16 грудня 2015 року до Дніпропетровська Світло миру з Віфлеєму привезли скаути «Асоціації Дніпропетровських скаутів «СКІФ», які хочуть започаткувати традицію поширювати Світло Миру з Віфлеєму у новорічні та різдвяні свята у Дніпропетровську. 9-16 грудня 2015 р. делегація «СКІФ» разом з делегацією Скаутів України знаходилася у м. Кракові Польщі, де взяла участь у традиційній церемонії передачі Світла Миру. 16 грудня на платформі прибуття потягу з Києва їх зустріли учні ліцею №100 і запалили маленькі лампади від Світла Миру. Потім відбулася піша «Хода Миру» до Міської Ради, де буде на скрині святого Миколаю розташований цей вогник, де кожна людина зможе отримати маленьку лампадку з вогником та розповсюдити серед своїх близьких. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |