|
Всесвітній день боротьби зі СНІДом2 груд. 2015
![]() Акція була проведена центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жовтневої районної ради та Дніпропетровським відділенням Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/ СНІД» для формування серед молоді позитивного іміджу здорового засобу життя та толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей. В рамках заходу були проведені: Благодійний концерт творчих колективів, Інтерактивна гра, Виступ профільних спеціалістів, показ соціальних відеороликів.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |