|
Проект «Діти дітям»3 груд. 2015
Учні на літній практиці опанували новий матеріал, підібрали відповідні приклади, підготували презентації. · Марта Бурчак проводить заняття в 7 мат класі, у дошки Перетятько Микита. · У дошки Старцева Валерія, за столом вчителя Бурчак Марта · Керівник проекту Андрейко Н.А. доповнює матеріал, який підготували учні · Урок проводить Морозова Настя, у дошки Саганович Поліна · Огурцов Кирило розв’язує приклад під керівництвом Морозової Насті · Луценко Олексій проводить урок в 7 екон. класі Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |