|
Фестиваль краси та етнокультури України "Найкраща дівчиночка - чарівна україночка"2 груд. 2015
Маціяко Влада взяла участь у районномуий фестивалі краси та етнокультури України "Найкраща дівчиночка - чарівна україночка"
Учениця 7 мат класу Маціяко Влада взяла участь у районному фестивалі краси та етнокультури України "Найкраща дівчиночка - чарівна україночка", який відбувся 27.11.2015 р. в приміщенні НВО № 79 серед учениць 5-7 класів загальноосвітніх закладів Жовтневого району. Вітаємо Владу з успішним виступом!
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» Всі новини |