|
Увічнення пам'яті захисників України26 лист. 2015
![]() До Дня Збройних сил України в ліцею відбулись заходи: Огляд-конкурс козацької пісні та строю серед 1-4 класів. Знайомство учнів 10-11 класів з військовою кафедрою Національного Гірничого Універсітету. Проводились екскурсії до музею оборони м.Дніпропетровська та м. Дніпродзержінська серед 5-10 класів. Зібрали допомогу (ковдри, теплі речі) для воїнів АТО.
Про Заходи з Увічнення Пам'яті
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |