|
Парад святкової ліцейської форми і « Козацькі пісні»26 лист. 2015
Малюки ладом марширували, співая козацькі пісні. Журі, в склад якого входили батьки учнів, оцінювало підготовку класу. Всі класи показали гарну виправку та злагодженість та отримали дипломи у різних номінаціях. Спасибі всім, хто прийняв у цьому участь - вчителям, батькам та учням! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |