|
Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"26 лист. 2015
Заходи у рамках акції "16 днів проти насильства"
02 грудня 2015 року у ліцеї відбувся методичний семінар щодо недопущення випадків фізичного та психологічного насильства відносно неповнолітніх. На семінарі виступили шкільні психологи, заступник директора з виховної роботи Вовк Ю.В., було продемонстровано фільм та методичні матеріали. В бібліотеці підготували виставку до цих днів: План заходів "16 днів проти насильства":
Наказ " "16 днів проти насильства"
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» Всі новини |