|
Нобелівський турнір юних економістів19 жовт. 2015
![]() Турнір складався з двох етапів: на першому учні змагалися у знанні економічних понять, законів, термінів, а також історії Нобелівського руху. Кращі команди отримали право змагатися в другому турі - дебатах. Як завжди, були дуже цікаві запитання. Наприклад, «Мікроекономічний аналіз кохання з першого погляду», «Як пояснити існування волонтерства в економічному світі?» «Чи є економічно вигідним для випускників українських шкіл навчання за кордоном?» та інші. Наш ліцей був представлений двома командами: 9-10 класу у складі Чередник Дарини, Вергун Єлизавети, Шевченко Юлії та Севрюковой Катерини та 11-го класу у складі Гончарова Олександра, Барамідзе Аліси, Остапюк Влади та Грицака Дмитра. За результатами змагань наші команди зайняли II та III місця, а Шевченко Юлію визнано кращим опонентом турніру. Ми вітаємо учасників команд та їх керівників Ніколаєва Тараса Геннадійовича та Білу Ганну Федорівну! Бажаємо усім подальших успіхів!
Посилання про турнір на інших сайтах: університету ім. А.Нобеля. Відео про турнір доступно за посиланням http://www.ex.ua/276858693511 Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |