|
Свято, присвячене Дню захисника України16 жовт. 2015
![]() Гостем свята був батько Голови Валентини – Голова В.В. – учасник АТО на Донбасі, який привітав дітей зі святом. Конкурсна програма продемонструвала навички майбутніх захисників Вітчизни: кмітливість, увагу, вміння аналізувати тощо. Такі заходи допомагають не тільки розвиватись, а ще й виховують почуття патріотизму, любові до своєї Батьківщини. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |