|
День українського козацтва15 жовт. 2015
13 жовтня команда ліцею взяла участь у традиційному районному конкурсі «Як козаки». Він відбувся напередодні Дня захисника України та Дня Українського козацтва. За наш ліцей виступали учні 6-7 класів. На початку конкурсу ми показали візитівку , де відтворили театральними засобами історію Козацької фортеці. В цілому виступ ліцеїстів був дуже вдалий. Спасибі всім, хто приймав участь у цьому проекті! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |