|
Свято ліцею №100 «Вивчення іноземних мов – це прекрасно»20 жовт. 2015
У вересні – жовтні 2015 року були проведені додаткові заняття з позакласної роботи щодо вивчення іноземних мов (англійської, французької, німецької). Така акція створила чудо. Протягом 1 чверті учителі працювали з учнями, залучали їх в творчі групи, проводили з ними додаткові уроки підготовки до ЗНО з англійської та української мов. Наслідок такої плідної і творчої роботи був показаний на святі іноземних мов, куди були запрошені гості: представники громадських організацій, телебачення, батьки та учні 5-11 класів. Свято пройшло цікаво й живо. Учитель французької мови Шокель Ольга Борисівна разом з дітьми показала костюмований захід «Знайомимось із Францією». Танці, пісні, вірші – усе відтворювало колорит французької культури. Учителі молодших класів підготували з учнями літературно-музичну композицію «Англійська мова – найважливіша мова в світі». Це було класно! Учні розмовляли англійською мовою чудово! Учитель англійської мови Вергун Ірина Олександрівна підготувала з учнями театральну виставу «Сніжна королева» за мотивами казки Ганса Християна Андерсона. Блискуча англійська мова, талановита гра, чудові костюми викликали великий інтерес у всіх глядачів. <span times="" new="" roman',="" serif;="" font-size:="" 14pt;="" line-height:="" 107%;"="">Вчителька німецької мови Зібарєва Олена Леонідівна показала, як учні 8 суспільно-менеджерського класу підтримують добрі стосунки з представниками інших країн. Учні мали змогу спілкуватися німецькою мовою з Монікою, жителькою графства Люксембург. Учні 11 економічного класу Хоружий Ростислав і Красуцька Анастасія розповіли про важливе значення вивчення іноземних мов та рідної української. Додаткові уроки з підготовки до ЗНО проводили учителі Ляпіна Лариса Іванівна, Гамаль Тетяна Григорівна і Маціяко Валентина Єгорівна. Закінчилось свято піснею «Україна – це ти» (керівник хору – Кучеренко Вікторія В’ячеславівна). Це було незабутнє свято, сповнене поваги до іноземних мов та любові до рідної української мови.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |