|
День партизанської слави22 вер. 2015
У 5-10 класах пройшла історико-патріотична година. Вчителі розповіли дітям про партизанський рух на Україні під час ІІ Світової війни, про участь дітей у партизанських загонах та про підпільників, які діяли на території нашого міста. Для п’ятикласників відбулися екскурсії до музею оборони м. Дніпропетровська. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |